Test mužské plodnosti Sperm OK.

Pro lékaře a lékárníky

Sperm OK od firmy Artron je imunochromatografická analýza spermatu k zachycení antigenu, která detekuje antigen hlaviček spermií ve vzorcích spermatu.

Protilátky konkrétně proti antigenu spermií jsou konjugované s koloidním zlatem, hromadí se na konjugační destičce a jsou znehybněny na testovacím proužku nitrocelulózové membrány.

Po přidání vzorku spermatu je konjugát s protilátkami se zlatými částicemi rehydrován a antigeny spermií reagují s protilátkami konjugovanými se zlatem.

Komplex antigenu, protilátek a zlata pak migruje k testovacímu okénku až k testovací zóně (T), kde bude zachycen znehybněnými protilátkami a vytvoří viditelnou růžovou linii.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na diagnostický test pro určení mužské plodnosti Sperm OK

Vážení klienti, rádi zodpovíme Vaše dotazy na výhody a způsob použití diagnostického testu Sperm OK. Časté otázky a odpovědi naleznete na této stránce, rádi Vám však poradíme i individuálně prostřednictvím níže přiloženého formuláře.

*) povinné položky

Testovací souprava pro muže Sperm Ok rychle a spolehlivě odpoví na otázku, jaká je Vaše plodnost. Vše, co pro to potřebujete, je malé množství ejakulátu (spermatu) a deset minut vašeho času.