Test mužské plodnosti Sperm OK.

Vše o mužském testu plodnosti Sperm OK

Většina dvojic, ať jsou již manželé nebo jen partnery, chce dříve či později počít dítě. Jenže někdy se to nedaří a příčiny sterility páru se hledají nejdříve u žen.

Neplodnost se netýká jen žen, až v 50% je příčina na straně muže.

Muži si své možné selhání někdy nechtějí připustit a většinou navštíví odborníka po zdlouhavých a leckdy zbytečných vyšetření ženy, někteří nedorazí k lékaři specialistovi nikdy.

Muži, zkontrolujte si svůj spermiogram! Využijte Sperm OK, domácí test plodnosti.

Vyšetření je skutečně jednoduchou záležitostí a muži by jím měli projít ještě předtím, než se začnou zdlouhavě a leckdy zbytečně vyšetřovat ženy.

Muži si musí uvědomit, že i horší spermiogram neznamená konečnou. Většina příčin mužské neplodnosti je dnes léčitelná a věda již pokročila natolik, že odborník - sexuolog mužům s poruchou plodnosti může pomoci. Leckdy však ke zlepšení spermiogramu stačí jen upravit životní styl.

Pokud vám test ukáže nižší hodnoty než referenční, nezoufejte. V podstatě to ještě nic neznamená, ale je vhodné neodkládat návštěvu odborníka. Při diagnostice mužské neplodnosti by měla být stanovena dobrá anamnéza celkového zdravotního stavu, posouzena životospráva, zvyky i zlozvyky a musí být komplexně vyšetřeno i sperma klasickým spermiogramem na klinice.

Prevence neplodnosti

  • Spoustě typů mužské neplodnosti lze předcházet, jen je potřeba najít příčinu neplodnosti.
  • Zvyšte pohybovou aktivitu, snižte nadváhu a upravte stravu. Tělesná aktivita přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu, což je hormon,který je zodpovědný za produkci a vývoj spermií.
  • Dobře vyvážená strava zajišťuje řádnou výživu a i zvýšený příjem vitamínů pozitivně ovlivňuje produkci spermií.
  • Vyvarujte se kouření, užití nelegálních drog a alkoholu i zvýšenému příjmu kofeinu.. Ukázalo se, že tyto látky mohou silně silně poškozovat kvalitu, vývoj a počet spermií.
  • Vyhněte se vysokým teplotám, jsou škodlivé pro produkci spermií. Neměli byste trávit zbytečně dlouhý čas v horké vaně či se velmi často saunovat. Nenoste těsné kalhoty a spodní prádlo.
  • Vyhýbejte se vystavení jedům a chemikáliím.
  • Eliminujte stres.
  • Máte-li urologické problémy nebo opticky pozorujete barevné změny ejakulátu, či příměs krve, navštivte ihned svého lékaře.
  • Máte-li hypertenzi,cukrovku, onemocnění štítné žlázy, či jinou hormonální poruchu, trpíte-li chronickými onemocněními s častým užíváním antibiotik, či užíváte léky na poruchy psychiky, konzultujte svůj okamžitý zdravotní stav se svým lékařem, protože i tyto stavy mohou výrazně ovlivnit vaší plodnost.

Potřebujete poradit?

Zeptejte se nás na diagnostický test pro určení mužské plodnosti Sperm OK

Vážení klienti, rádi zodpovíme Vaše dotazy na výhody a způsob použití diagnostického testu Sperm OK. Časté otázky a odpovědi naleznete na této stránce, rádi Vám však poradíme i individuálně prostřednictvím níže přiloženého formuláře.

*) povinné položky

Testovací souprava pro muže Sperm Ok rychle a spolehlivě odpoví na otázku, jaká je Vaše plodnost. Vše, co pro to potřebujete, je malé množství ejakulátu (spermatu) a deset minut vašeho času.